Bezpieczne stelaże do łóżka z materacem

Czym są stelaże i jaką to ważną rolę mają spełniać? Otóż stelaże nie stanowią dodatku do łóżka, jak nie raz zdarza nam się błędnie oceniać. Stelaże stanowią bardzo istotny element konstrukcji łóżka, który także odpowiada za jego wygodę i funkcjonalność. To od odpowiednio dopasowanego stelaża będzie zależeć praca, jaką wykona materac podczas naszego snu. Jak zatem wybrać odpowiedni stelaż? Bardzo często są one skompletowane i szczególnie dedykowane do określonego typu łóżka czy też materaca.

Przykład w tym miejscu stanowić mogą stelaże z serii Hevea Comfort  100/200, które doskonale współgrają z materacami o tej samej nazwie. Pozwala on na dwie regulacje płaszczyzn. Oprócz modelu Comfort w ofercie firmy znaleźć można także modele Hevea Prestige 100/200 oraz Hevea Standard 100/200. Wszystkie te stelaże zostały wykonane z 28 elastycznych bukowych listew, których obecność zapewnia komfort dopasowania się materaca do kształtu ciała.

Zależność jest dość prosta. Im więcej listew występuje w stelażach, tym lepszy efekt otrzymamy podczas korzystania z łóżka. Oprócz serii skompletowanych ściśle z materacami, dostępne są także modele uniwersalne, które można swobodnie i dowolnie dopasowywać do każdego rodzaju łóżka i materaca, jak np. model WKL 160-01 ROL czy też Wkład łoża 140-L21. Są to bardzo wygodne stelaże pod materac wykonane z drewna litego lub drewnianych listewek. Wybór stelaża zależy zatem od naszych indywidualnych potrzeb oraz potrzeb. Nie można zlekceważyć także czynnika ludzkiego, a więc uwzględnić należy wagę i wzrost osoby, która będzie użytkować dany stelaż.

 

Źródło: decorisatelier.pl/dekoracje-slubne-dzierzoniow/