Zabawki do podróży – do fotelika i wózka

Wybierając się z dzieckiem w podróż lub na spacer, warto zabrać ze sobą zabawki, które umilą mu czas. Jednym z najgorszych wariantów podróży jest ten, w trakcie którego dziecko jest niespokojne i płacze. Rodzice wtedy stresują się, czy dziecku nic nie dolega i podróż może stać nie dla obu stron niekomfortowa. Marka Tiny Love wychodzi zatroskanym rodzicom i znudzonym podróżą maluszkom naprzeciw, oferując liczne zabawki do wózków i fotelików samochodowych. Oto kilka informacji na ich temat.

Jakie zabawki do podróży zabrać?

Pakowanie dziecka na wyjazd to spore wyzwanie. Rodzice muszą pamiętać o wielu niezbędnych akcesoriach, szczególnie gdy planują dłuższy wyjazd. Oczywiście nie sposób przewidzieć wszystkich awaryjnych sytuacji, ale warto pamiętać o spakowaniu ulubionych zabawek maluszka. Tak, by w nowym miejscu czuł się bezpiecznie.

Dobrym wyjściem w podróży i przy okazji spacerów są zawieszki do wózka i fotelika samochodowego. Tiny Love proponuje ciekawe wersje tych zabawek, by maluszek nie nudził się, lecz mógł przyjemnie spędzić czas.

Jakie zabawki do fotelika i wózka proponuje Tiny Love?

W podróżnej ofercie Tiny Love znajdują się różnorodne zawieszki do wózka i fotelika. Ich plusem są uniwersalne klamry, które pasują do większości wózków i fotelików. Wystarczy przypiąć je do pałąka, obręczy lub daszka, by dziecko mogło do nich sięgnąć i się nimi pobawić. W zależności od wieku maluszka, występują różne ich wersje, np. z gryzakami, które dodatkowo ukoją obolałe dziąsła ząbkującego dziecka czy z wibracjami lub dzwonkiem.

Dla sympatyków karuzeli marka Tiny Love proponuje ich podróżne wersje. Łatwo je przypiąć i zająć dziecko zabawą na dłuższy czas – kolorowe zawieszki w postaci zwierzątek są dzieciom dobrze znane z innych zabawek tej firmy. Karuzele mają moduł grający kilka melodii, co dodatkowo może uspokoić zmęczone podróżą dziecko i pomóc mu zasnąć.

Jednym z ciekawszych rozwiązań są pluszowe książeczki. Dzięki miłemu w dotyku materiałowi oraz stymulującym zmysły dodatkom, dziecko będzie miało zapewnioną dłuższą chwilę zabawy. Kolorowe i ruszające się elementy są kolejnym atutem tych zabawek.

Wybierając się z dzieckiem w podróż lub na spacer, warto pamiętać o przygotowanych na te okazje zabawkach Tiny Love. Zobacz na: https://www.tinylove.com/pl_pl/on-the-go-toys/