Poznaj wózek wielofunkcyjny Mima Xari Sport

Wybór odpowiedniego wózka dla dziecka nie jest prostym zadaniem. Na rynku znaleźć można wiele modeli, które stworzone są z myślą o dzieciach w różnym wieku. Oznacza to więc, że ciężko jest znaleźć produkt, który będzie mógł być używany zaraz od narodzin dziecka do późniejszego okresu. Naprzeciw potrzebom klientów wychodzi jednak model mima xari sport, który dzięki dodatkowej gondoli może być używany już od samych narodzin malucha. Dzięki większemu siedzisku, które posiada ten model, można w późniejszym okresie przewozić w nim również starsze dzieci. 

Uniwersalny wózek mima xari sport

Wózek Mima Xari Sport (czytaj więcej) to produkt o bardzo szerokim zastosowaniu. Jest on stworzony gównie z myślą o rodzicach, którzy cenią sobie elegancję oraz ergonomię. Nowoczesna konstrukcja tego wózka sprawia, że spacery z dzieckiem są bardzo przyjemnie, ponieważ wózek bardzo łatwo się prowadzi. Do stelażu wózka można również montować różne gondole, dzięki czemu rodzice mogą dostosować się do aktualnych potrzeb swojego malucha. To wielofunkcyjne wózek, który po zakupie może służyć przez bardzo długi okres czasu.

Siedzisko w Mima Xari Sport może być skierowanie przodem oraz tyłem do kierunku jazdy, co zwiększa wygodę dziecka w trakcie spacerów. Sama siedzisko posiada także 3-stopniową regulację pozycji oraz 2 stopnie regulacji wysokości. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów do zbudowania budki tego siedziska dziecko jest chronione przed promieniami UV, a jednocześnie może oglądać świat przez wbudowane okienko.

Wózek wielofunkcyjny łatwy w użytkowaniu

Wózki Mima Xari Sport, są bardzo przystępne podczas użytkowania. Samo składanie całej konstrukcji zostało tak przemyślane, aby można to było robić bardzo szybko. Ergonomiczna konstrukcja sprawia, że wózek może być transportowany w każdym bagażniku samochodowym oraz w komunikacji miejskiej.

Dzięki specjalnemu koszykowi, rodzic może zabierać ze sobą na spacery wszystkie najważniejsze rzeczy. Wysokiej jakości materiały, w których wykonane jest siedzisko, zapewniają dziecku odpowiedni komfort oraz bezpieczeństwo podczas spacerów po różnym terenie.