Piękne paznokcie mamy z lakierami hybrydowymi

Manicure hybrydowy jest bardzo popularną metodą stylizacji paznokci, ze względu na trwałość i odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Dobrej jakości lakier może utrzymać się na paznokciach nawet przez kilka tygodni, dlatego ze względu na wygodę warto zdecydować się na tego rodzaju manicure.

Gdzie znajdę lakiery hybrydowe do paznokci

Lakier hybrydowy wymaga wysuszenia w lampie LED lub UV, jednak bezpośrednio po wyjęciu z lampy paznokcie są twarde. Można więc przystąpić do codziennych czynności bez obaw, że pojawią się na nich nieestetyczne odciski.W sklepach znajdziemy szeroką ofertę lakierów hybrydowych i akcesoriów do wykonania manicure.

 

Lakiery to jedne z najlepszych produktów na rynku. W ofercie znajdziemy niezwykle szeroką gamę kolorów, a wachlarz proponowanych odcieni ciągle się powiększa. Lakiery sprzedawane są w buteleczkach o pojemności 7 ml, a ich cena wynosi około 30 zł. Mimo, że w sklepach znajdziemy lakiery w niższych cenach, warto zainwestować w nieco droższe lakiery Indigo, ponieważ są one zdecydowanie trwalsze.

 

Konsystencja lakieru jest gęsta, trzeba uważać więc, aby nie nałożyć zbyt grubych warstw i nie zalać skórek, co może negatywnie wpłynąć na trwałość manicure. Nałożenie dwóch cienkich warstw zapewnia dokładne krycie płytki paznokcia. Po kilku tygodniach lakier usuwa się za pomocą acetonu.

Czy mogę lakiery hybrydowe stosować w domu?

Kiedyś manicure hybrydowy wykonywany był wyłącznie w salonach kosmetycznych. Dzisiaj mamy możliwość zakupu zestawu do samodzielnego wykonania manicure. Nie jest to czynność bardzo skomplikowana, nie różni się w dużym stopniu od malowania paznokci klasycznymi lakierami.

 

Podstawą jest jednak utwardzenie w odpowiedniej lampie, co pozwoli im szybko wyschnąć i zachować trwałość. Warto zainwestować w lepszej jakości produkty, takie jak bazy, topy i lakiery Indigo, które sprawią, że paznokcie będą piękne i niezwykle trwałe.

 

Lakiery hybrydowe i akcesoria do manicure znajdziesz w sklepie Trena.pl (trena.pl/328-lakiery-hybrydowe)