Coś dla rodziców – zamykanie naczynek Kraków

Lea Clinic to klinika z Krakowa świadcząca usługi z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, kosmetologii oraz chirurgii naczyniowej i ogólnej. Zatrudnia profesjonalnych lekarze, którzy w kompleksowy sposób zajmują się problemami klientów. Jeśli zmagają się państwo z rozszerzonymi naczynka, warto udać się do kliniki na konsultację. Klinika wykonuje profesjonalne zabiegi pozwalające zamknąć popękane naczynia krwionośne.

Popękane naczynka krwionośne – zamykanie naczynek Kraków

Rozszerzone naczynka to utrapienie wielu kobiet. Na występowanie takich problemów ma wpływ wiele czynników, a w szczególności:

  • Płytkie unaczynienie skóry.
  • Poddawanie skóry częstym zmianom temperatur oraz wystawianie jej na działanie skrajnych, bardzo niskich oraz bardzo wysokich temperatur.
  • Picie alkoholu, szczególnie wysokoprocentowego i palenie papierosów.
  • Spożywanie dużych ilości kawy i ostrych przypraw.
  • Nadciśnienie i choroby serca.

Wiele kobiet inwestuje w kremy do skóry naczynkowej, próbuje zmienić tryb życia oraz stosuje suplementy diety z witaminą C, aby poprawić wygląd skóry naczynkowej. Niestety, kiedy naczynka są już rozszerzone, takie działania nie przynoszą zadowalających efektów. Wówczas warto zdecydować się na profesjonalny zabieg w gabinecie.

Laserowe zamykanie naczynek: laser Ndy:yag

Laser Ndy:yag to jedna z najnowocześniejszych metod usuwania popękanych naczynek, pozwalająca pozbyć się pajączków na nogach oraz na twarzy. Wiązka lasera skierowana jest dokładnie w miejsca, gdzie znajdują się naczynia, co gwarantuje skuteczność i precyzyjność zabiegu. Jest on bezinwazyjny, niemal bezbolesny i przynosi szybkie efekty.

Zamykanie naczynek Kraków – światło IPL / Alma Harmony Dye-VL

Klinika oferuje także zabieg Alma Harmony Dye. Jest to metoda stosowana do leczenia stanów zapalnych skóry, przebarwień, rozszerzonych naczynek krwionośnych oraz rumienia. Jest świetną profilaktyką dla osób o wrażliwej, płytko unaczynionej cerze. Plan leczenia jest ustalany indywidualnie dla każdego pacjenta. Zwykle jest to od 3 do 6 zabiegów wykonywanych w odstępie od 3 do 6 tygodni. Impulsy świetlne dostają się na skórę, gdzie są koncentrowane i ogniskowane w jednym miejscu.

Więcej informacji o laserowym zamykaniu naczynek znajdziesz tu: https://leaclinic.pl/zamykanie-naczynek-krakow/